Діти учасників АТО та з малозабезпечених сімей Путивльщини отримали подарунки від народного депутата

Народний депутат України Андрій Деркач щорічно вітає малечу Путивльщини з Новорічними святами.

Особливу увагу Андрій Леонідович приділяє Путивльській загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ступенів. Народний обранець цього року особисто привітав вихованців навчального закладу з Днем Святого Миколая.

Малеча з нетерпінням чекала на Андрія Леонідовича. Відразу впізнавши гостей, зустріли їх дружньо і привітно. Народний запевнив дітей, що всі побажання здійснюються.

«Це дійсно велике свято, добра традиція. У ці дні кожна дитина має відчути дух свята, отримати подарунок, а головне увагу до себе. І наш обов’язок створити таке свято для дітей, які позбалені сімейного затишку, родинного тепла», - зазначив народний депутат України Андрій Деркач.

Директор Путивльської загальноосвітньої школи-інтернат Тетяна Семененко висловила від імені своїх вихованців щиру подяку Андрію Леонідовичу та керівництву району за постійну увагу до їх закладу.

Гості побажали дітям щасливого дитинства, успіхів у навчанні, здійснення всіх заповітних мрій. Посадовець спільно з головою Путивльської районної ради та Путивльським міським головою вручили дітям солодощі та запашні фрукти. Найкращою подякою була усмішка на обличчях дітей.

З нагоди Дня Святого Миколая та майбутніх Новорічних свят від імені народного депутата України Андрія Деркача отримали подарунки діти-інваліди, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти, батьки яких учасники АТО та діти з багатодітних малозабезпечених сімей.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube