Путивльські депутати підтримали угоду з вінницькими колегами та вийшли з співзасновників районки

На пленарному засіданні дев’ятої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання під головуванням Євгена Южакова депутати розглянули 17 питань порядку денного та прийняли 16 рішень.

А також затвердили розпорядження голови Путивльської районної державної адміністрації з бюджетних питань та відповідно до них зміни до районного бюджету Путивльського району на 2016 року та прийняли відповідні рішення.

Підтримали народні обранці рішення щодо реорганізації ДОТ «Восход» шляхом його приєднання до комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи, ліквідації Кочерезького НВК, внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2016 рік та до Районної програми забезпечення житлом лікарів Путивльського району на 2013-2016 роки щодо проведення реконструкції нежитлового приміщення під 5 службових квартир для лікарів. Затвердили укладену угоду з Тиврівським районом Вінницької області та меморандуми з Путивльським районним центром зайнятості і Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів інформації районна рада прийняла рішення про вихід зі складу засновників районної газети «Путивльські відомості».

Рішеннями районної ради затверджені технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, надано дозвіл на приватизацію об’єкта нерухомого майна, підтримано депутатський запит щодо проведення заходів з відкриття фельдшерського пункту с. Бобине.

Розглянувши пропозиції Путивльської районної державної адміністрації щодо закриття фельдшерських пунктів с.Гірки, с.Рівне, с.Веселе, депутати районної ради не підтримали вказану пропозицію, аргументуючи тим, що дане питання необхідно вирішувати після створення в районі об’єднаної територіальної громади.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков, підбиваючи підсумок пленарного засідання, відзначив, що ініціатори подання питань на розгляд районної ради, у першу чергу, повинні враховувати пропозиції територіальних громад та соціальну складову внесеного питання. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube