На Путивльщині ефективно використовують водні ресурси

Саме про це йшлося на нараді, яку провів голова Путивльської районної ради Євген Южаков.

Під час обговорення проблеми виступаючі акцентували увагу на юридичних питаннях використання водних об’єктів на території Путивльського району в межах населених пунктів та за їх межами, а також особливості укладання договорів оренди водних об’єктів, методичних рекомендаціях з питання користування водними об’єктами.

Начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської райдержадміністрації Олена Хобленко детально проінформувала про розміри орендної плати за використання водних об’єктів.

Євген Южаков зазначив, що правове упорядкування питання оренди дозволить налагодити стосунки між орендарями та мешканцями територіальної громади, а також захистить права орендаря, який на законних засадах займається рибогосподарською діяльністю.

На завершення наради було надано відповідні протокольні доручення щодо розміщення інформації на офіційних сайтах районної ради й райдержадміністрації, яка б містила вичерпний перелік документів, необхідних для укладення договорів оренди водних об’єктів району. Серед завдань - перегляд і підвищення орендної плати від нормативно грошової оцінки та внесення змін у договори оренди.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube