Попри всі труднощі медична галузь Путивльщини розвивається

Під головуванням очільника районних депутатів Євгена Южакова відбулося засідання у форматі «круглого столу», на якому обговорили питання оснащення пологового Путивльської будинку районної лікарні.

У засіданні взяли участь заступник голови профільної постійної комісії районної ради Геннадій Садовий, депутати міської ради Олег Анчин, Ярослав Сичевський, Юрій Дериколенко, головний лікар ЦРЛ Світлана Семененко та районний акушер-гінеколог Юлія Кобзиста.

Як повідомила Світлана Семененко, у пологовому відділенні створені належні умови для надання медичної допомоги матерям та дітям, у наявності і запас медикаментів для невідкладної медичної допомоги, у достатній кількості одноразовий та багаторазовий розхідний матеріал. Увесь персонал, що працює в пологовій залі, має сертифікати з первинної реанімації новонароджених. Але є й певні проблеми в організації надання медичної допомоги роділлям та породіллям. У першу чергу, це часткова відсутність медичного обладнання.

Депутати міської ради наголосили на необхідності більш широкого та детального інформування депутатського корпусу щодо роботи, досягнень та проблем районної лікарні. Вони запропонували головному лікареві частіше брати участь у сесіях міської ради, хоч районна лікарня є комунальною установою районної ради, але лікуються там також і мешканці міста. Тому Олег Анчин та Ярослав Сичевський виступили від імені депутатського корпусу міської ради та висловили готовність більш дієво співпрацювати з районною лікарнею.

Підбиваючи підсумки «круглого столу», Євген Южаков підтримав пропозицію колег та вкотре підкреслив, що тільки спільними зусиллями органів влади, місцевого самоврядування всіх рівнів та небайдужих до долі Путивльщини мешканців ми зможемо поліпшити медичне обслуговування населення.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube