На Путивльщині місцева влада – за першочергове отримання земельної ділянки учасниками АТО

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу нараду про стан справ стосовно виділення земельних ділянок учасникам АТО в Путивльському районі.

Влада піклується про те, щоб учасники АТО та сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції не залишилися поза уваго. Саме тому на базі Путивльського центру зайнятості створено Центр надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей для забезпечення прийняття звернень з питання надання допомоги, координації та здійснення системного контролю, надання допомоги органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, підприємствами та організаціями.

«На обліку в управлінні соціального захисту станом на 01 листопада 2016 року перебуває 87 учасників бойових дій та 2 родини загиблих учасників АТО, - доповіла начальник підрозділу Світлана Куртова. - Постійно здійснюється анкетування учасників АТО, у ході якого виявлено, що 50 осіб бажають отримати земельні ділянки».
«25 осіб уже зареєстрували речове право на земельні ділянки, а інші 25 на стадії вирішення», - проінформував голова Путивльської громадської організації учасників бойових дій в АТО в Путивльському районі Ігор Гуторка.

Голова районної ради акцентував, що влада повинна докласти всіх зусиль, щоб жодна родина загиблих, ні один учасник АТО не залишилися без належної уваги, та наголосив, що в органах місцевого самоврядування на постійному контролі питання виділення земельних ділянок учасникам бойових дій. Не повинно буди випадків безпідставної відмови у виділенні землі!
«Виділення землі – це найменше, що ми можемо зробити для захисників нашої держави і це один з показників роботи влади на місцях», - резюмував Євген Іванович.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube