На Путивльщині посилять контроль за якістю харчування дітей у навчальних та дошкільних закладах

Депутат Путивльської районної ради, член постійної комісії з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення Геннадій Садовий узяв участь у нараді з питання організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

Головуючий на нараді перший заступник голови Путивльської райдержадміністрації Микола Корнєв наголосив на важливості порушеної проблеми та закликав обговорити всі пріоритети, щоб заклади освіти отримували якісні продукти для дитячого харчування і в нормативні терміни, щоб наші харчоблоки були забезпечені всім необхідним і працювали в єдиному напрямку.

За інформацією начальника відділу освіти Миколи Бокатова, виконання норм харчування за основними продуктами зменшилося в порівнянні з попередніми роками. Враховуючи обмеженість бюджетного фінансування витрат на харчування, з метою поліпшення якості харчування адміністраціяї навчальних закладів спільно з батьками залучають позабюджетні кошти.

Представник Держпродспоживслужби у Путивльському районі Олександр Гончаров, аналізуючи результати перевірок з дотримання вимог санітарного законодавства говорив про відповідальне ставлення до ведення документації з харчування, відповідність продукції державним стандартам.
Серед проблемних питань, які порушували на нараді керівники закладів освіти, - це необхідність придбання нових холодильників, закупівля посуду, кухонних меблів, стелажів, овочерізок, проведення поточних ремонтів харчоблоків, забезпечення закладів освіти якісною питною водою.

Обговорюючи проблему, Геннадій Садовий підкреслив, що питання харчування школярів та вихованців ДНЗ є важливим чинником здорового способу життя та необхідним аспектом зміцнення здоров’я підростаючого покоління. Тому адміністрація навчальних закладів, органи влади та місцевого самоврядування повинні разом долучитися до вирішення проблемних питань та забезпечити дітей повноцінним і якісним харчуванням.

Останнє оновлення на Четвер, 24 листопада 2016, 15:41

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube