Євген Южаков: «Підвищення врожайності – це заслуга аграріїв Путивльщини»

Підсумувати кропітку свою працю в хліборобський рік, сповнений турботами та хвилюваннями про врожай, у районному будинку культури зібралися працівники сільського господарства Путивльщини. Перед початком заходу в фойє будинку культури аграрії представили виставку фруктів та овочів, різновиди домашньої птиці, чудові хлібопекарські вироби та молочну продукцію.

На свято були запрошені ветерани галузі, механізатори, тваринники, фермери, спеціалісти - усі, хто своєю невтомною працею забезпечує щедрий урожай. Судячи з кількості присутніх людей у залі, можна зробити висновки: путивлянам є чим пишатися і кого відзначати.

Очільник путивльських парламентерів Євген Южаков та голова райдержадміністрації, депутат районної ради Микола Шульга привітали з професійним святом присутніх у залі робітників сільськогосподарської галузі, наголошуючи на досягненнях аграріїв, які збагачують рідний край, і вручили грамоти найкращим працівникам. Посадовці висловили слова вдячності, побажали подальших успіхів, добрих засівів, рясних сходів та щедрих врожаїв,  добробуту, миру та злагоди в родинах та в рідній Україні.

З вітальними словами, словами великої вдячності до присутніх  звернувся народний депутат України Андрій Деркач, який наголосив, що цей захід є ще одним чудовим приводом вшанувати нелегку та важливу професію працівників сільського господарства. Адже саме ця професія спонукає до праці на землі, любові до тварин, яка є важливою для людства і потребує багато зусиль. Висловив подяку тим, хто з розумінням ставиться до важливості цієї справи, шанує землю і збирає багаті врожаї та вручив подарунки та подяки за багаторічну, сумлінну працю на сільськогосподарській ниві кращим працівникам сільського господарства.

Також без уваги не залишилися і ветерани сільськогосподарської галузі, яким подарували квіти та вручили грамоти за багаторічну, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі Путивльського району.

Продовжився захід святковою концертною програмою.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube