Очільник Путивльщини зустрівся з представниками студентського самоврядування

У Путивльській районній раді за ініціативи голови Євгена Южакова відбулося засідання у форматі «круглого столу» на тему: «Бачення очима молоді майбутнього нашого краю».

У зустрічі взяли участь голова профільної постійної комісії районної ради Іван Третяков, представники студентського самоврядування Путивльського коледжу Сумського НАУ Валерія Горбовцова та Максим Смирнов, Путивльського педагогічного коледжу Руслан Барташов, Єлизавета Каменська та Карина Курбацька, ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» Марк Кіщик та Дмитро Ковальов.

Євген Іванович привітав присутніх, побажав їм успіхів у освітній і громадській діяльності. Голова районної ради підкреслив: «Студентські роки особливі в житті кожного. Проживіть їх гідно, і пам’ятайте: справжній студент – то активний студент».

У рамках засідання відбулося обговорення нагальних проблем студентства і спроба об’єднати активну молодь для налагодження співпраці з депутатським корпусом районної ради.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube