На Путивльщині відзначили свято працівників соціальної сфери

З нагоди свята працівників соціальної сфери в актовій залі Путивльської районної ради відбулися врочистості. Винуватців вітали очільник Путивльської районної ради Євген Южаков, голова райдержадміністрації Микола Шульга та секретар міської ради Олександр Литвинов.

Приємною несподіванкою для учасників зібрання стали привітання, подяки та подарунки від народного депутата України Андрія Деркача, які передав від його імені голова районної ради Євген Южаков.

«Вашу щоденну працю важко недооцінити, - наголосив у своєму привітальному слові очільник районних депутатів. - Це досить непроста та складна праця, бо ви спілкуєтеся з пенсіонерами, з людьми, які мають особливі потреби, з учасниками бойових дій. І кожен з них хоче отримати допомогу, пораду і добре слово. І завдяки вашій витримці та професіоналізму путивляни мають сьогодні якісні послуги та обслуговування».

За значний внесок у реалізацію державної соціальної політики, сумлінну працю, самовіддане служіння обраній справі, високий професіоналізм у виконанні посадових обов’язків, відповідальність, доброзичливість, чуйне ставлення до людей та з нагоди професійного свята кращим представникам соціальної сфери Путивльщини були вручені грамоти Департементу соціального захисту населення Сумської ОДА, голови Путивльської районної ради, голови Путивльської райдержадміністрації та міського голови.

Творчі колективи та солісти районного будинку культури подарували присутнім святковий концерт.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube