Питання скорочення ліжкового фонду – в полі зору депутатів Путивльщини

На черговому засіданні постійної комісії Путивльської районної ради з питань розвитку молодіжної політики, освіти, науки, культури, спорту, туризму, охороні здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення голова Іван Третяков у тісній співпраці з колегами обговорив питання орієнтовного порядку денного сесії районної ради. У засіданні взяли участь голова районної ради Євген Южаков, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Корнєв, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Свердлікова та доповідачі з питань порядку денного.

З метою підвищення соціального захисту пільгових категорій громадян та забезпечення реалізації їх прав на проїзд автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування в приміському сполученні члени постійної комісії погодили проект відповідного рішення.

Також були погоджені проекти рішень щодо внесення змін до районних програм з соціального захисту та зайнятості населення, реорганізації ДОТ «Восход» шляхом його приєднання до комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районного центру позашкільної роботи.

Багато запитань виникло у присутніх з оптимізації ліжкового фонду районної лікарні. Як наголосив голова постійної комісії Іван Третяков, найбільша кількість медичних послуг повинна надаватися на первинному рівні, а більш складні випадки захворювань - лікуватися на вторинному рівні в районних лікарнях. Але не всі сільські амбулаторії і ФАПи мають кваліфікованих лікарів та відповідне оснащення. Тому населення звертається за первинною допомогою до лікарень вторинного рівня.

Після детального обговорення питання депутати не підтримали проект рішення щодо скорочення ліжкового фонду.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube