Делегація самоврядців Путивльщини відвідала гостинну Вінниччину

На запрошення Тиврівської районної ради Вінницької області, у рамках укладеної партнерської угоди, делегація органів місцевого самоврядування Путивльщини, яку очолив голова Путивльської районної ради Євген Южаков, відвідала славетну Тиврівщину.

Делегацію з Путивльщини гостинно зустрічали голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський та заступник керівника апарату – керуюча справами виконавчого апарату Лідія Колісніченко, голови місцевих рад та працівники виконавчого апарату районної ради.

Перший день робочої зустрічі пройшов надзвичайно продуктивно. Після офіційної частини робочої зустрічі, обміну досвідом роботи та планами на майбутнє між самоврядцями Тиврівського і Путивльського районів, що відбулася в залі засідань районної ради під головуванням голови Тиврівської районної ради Ярослава Красовського, путивляни відвідали кращий загальноосвітній заклад району – Тиврівський ліцей.

Під час візиту делегація Путивльщини також ознайомилася з промисловим напрямком розвитку району. Вразило путивлян провідне машинобудівне підприємство області, яким пишається район, – Краснянківський «Агромаш». Познайомили гостей і з економічно стабільним ТОВ «Рітон» – сучасним деревообробним підприємством. Подивилися і сучасне українсько–румунське підприємство «Валром», що розташоване поблизу - в Сутисківській територіальній громаді. Перебуваючи у місті Гнівані, ознайомили з роботою  гранітного кар'єру. Путивлян запросили до місцевого Костелу святого Йосипа, де мали можливість послухати чудові пісні під супровід органу у виконанні Ірини Козаченко.

Другий день поїздки був ознаменований насамперед подією державного масштабу – саме в цей день нашу країну було визволено від загарбників. З цієї нагоди на Меморіалі Слави відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь спільно з представниками тереторіальних громад Тиврівщини і путивляни.

Далі представники нашого району направилися до яблуневого краю. Спочатку відвітали ТОВ «Агро–еталон», на даний час у якому в розпалі сезон збирання врожаю – тому підприємство працює на повну силу. Та все ж справжнім яблуневим краєм у Тиврівському районі вважається с. Строїнці. Гостей зустрічав увесь актив села під керівництвом очільника місцевої громади Василя Голодюка та голови ТОВ «Обрій» Андрія Багрія.

А тим часом на путивлян уже чекала козацька юшка і посвята в козаки – Тиврівський край має багату козацьку славу.

Від’їздили путивляни додому з приємними враженнями та вже на чолі з козацьким отаманом Євгеном Южаковим.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube