Очільник Путивльщини - про способи боротьби з бідністю в регіоні

На цьому наголосив голова Путивльської районної ради Євген Южаков під час засідання у форматі «круглого столу» з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності, який відбувся в районній раді.

У заході взяли участь директор Путивльського районного центру зайнятості Ольга Спориш, керівник апарату Путивльської райдержадміністрації Наталія Приходько, начальник управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Літвінов, начальник відділу з питань праці та соціально-правових відносин управління соцзахисту Валентина Бровкіна та експерт з охорони праці Сергій Пищола.

Про стан ринку праці в районі проінформувала присутніх Ольга Спориш. На разі простежується тенденція погіршення якості праці, з 361 безробітного 40% складають особи старше 45 років, більшість з яких отримує мінімальний розмір допомоги. Як наслідок, підкреслила Ольга Василівна, низький рівень заробітної плати на підприємствах району збільшує внутрішню міграцію населення до регіонів з більш високим рівнем заробітної плати і може призвести до кадрового голоду і відсутності спеціалістів, які необхідні для функціонування підприємств району.

Надаючи аналіз економічного розвитку підприємств, Сергій Літвінов зауважив, що на території району працюють 4 промислові підприємства, 944 суб’єкти малого та середнього підприємництва, 4 будівельні організації, 18 сільськогосподарських підприємств та 11 фермерських господарств. Серед більш 27 тисяч населення Путивльщини працюючих 3,4 тис. осіб, фізичних осіб-підприємців та найманих працівників – 2,5 тис. осіб, пенсіонерів – 8,3 тис. осіб, дітей та студентів – 4,3 тис. осіб, зареєстровані як безробітні – 0,4 тис. осіб.

Підбиваючи підсумки засідання, голова районної ради Євген Южаков закликав присутніх бути більш відкритими і бачити один в одному саме партнера, який хоче допомогти, порадити або ж застерегти від небажаних наслідків. «Серед основних завдань органів влади та місцевого самоврядування, - наголосив посадовець, – є підвищення рівня життя мешканців громади шляхом поліпшення соціального захисту та умов праці». 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube