У Зіновому відзначили День села

День села - традиційне свято, започатковане багато років тому, провели мешканці мальовничого села Зінове.

Привітальними словами зустрів односельців і гостей сільський голова Олександр Лисенко. Слова шани звучали на адресу земляків: найстаріших мешканців, учасників антитерористичної операції на Сході країни, хлопців, які служать у Збройних Силах України, місцевих учителів, які відзначали День учителя. Олександр Дмитрович висловив щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

За активну громадську позицію, доброчинність та вагомий внесок у розвиток територіальної громади були нагороджені грамотами: пенсіонер, опікун над 3 неповнолітніми дітьми-сиротами Микола Калюка, лісник Путивльського «Агролісгоспу» Володимир Панченко, поштар Зінівського відділення зв’язку Наталія Хитрова, молодший медичний працівник Зінівського медичного пункту Валентина Топчиєва, вчитель Зінівського навчально-виховного комплексу Павло Пермінов, пенсіонерка, найактивніший читач Зінівської бібліотеки Ольга Шевченко, пенсіонерка, активний громадський працівник Валентина Русакова, були вручені подяки ученицям Зінівського НВК Анастасії Браженко та Аліні Гусєвій. 

Від імені народного депутата України Андрія Деркача з нагоди Дня вчителя колективу Зінівського навчально-виховного комплексу було подаровано торт і чайний набір. Директор навчального закладу Валентина Копилова висловила вдячність Андрію Леонідовичу, який завжди пам’ятає про заклад, надає допомогу в ремонті, придбанні необхідного обладнання.

З нагоди Дня села голова Путивльської районної ради Євген Южаков нагородив зінівців грамотами, які вручила радник голови Надія Чайковська. Так, були відзначені за багаторічну плідну працю в органах місцевого самоврядування, сумлінне виконання посадових обов’язків, активну громадську позицію та з нагоди Дня села секретар Зінівської сільської ради Ольга Хмара, землевпорядник Зінівської сільської ради Галина Плясецька; за багаторічну плідну працю в галузі охорони здоров’я, сумлінне виконання посадових обов’язків, активну громадську позицію та з нагоди Дня села завідуюч фельдшерським пунктом с. Зінове Надія Горбовцова.

У святі взяв участь депутат Путивльської районної ради В’ячеслав Коленков, який висловив найщиріші вітання та побажання. З концертною програмою виступили учасники художньої самодіяльності Зінівського будинку культури.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube