Підписано угоду про партнерську співпрацю між Путивльським і Тиврівським районами

З метою сприяння встановленню довгострокових відносин, збереженню і розвитку місцевих та національних традицій, активізації обміну досвідом роботи між місцевими громадами та державними установами на Путивльщину завітала представники органів місцевого самоврядування Тиврівського району Вінницької області.

Делегацію очолювали голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський та заступник керівника – керуюча справами виконавчого апарату Лідія Колісніченко. До її складу ввійшли депутати Тиврівської районної ради, очільники місцевих рад, представники землевпорядної установи та виконавчого апарату районної ради.

У робочій зустрічі взяли участь керівники Путивльського району Євген Южаков та Микола Шульга, очільники місцевих рад та працівники виконавчого апарату районної ради.

Під час робочої зустрічі учасники обговорили питання реалізації повноважень органами місцевого самоврядування, обмінялися досвідом роботи місцевих рад щодо економічного та соціального розвитку закріплених територій. Учасники розмови ознайомилися з роботою установ та закладів на територіях Путивльської міської та Новослобідської сільської рад, відвідали об’єкти Державного історико–культурного заповідника у м. Путивль.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков відзначив, що обмін досвідом роботи спонукає керівників органів місцевого самоврядування до впровадження у практику своєї роботи досвід ефективного розв’язання нагальних питань територіальних громад.

За результатами робочої зустрічі була укладена угода про партнерську співпрацю між Путивльським та Тиврівським районами.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube