Народний депутат зустрівся з школярами

Відбулася зустріч народного депутата України Андрія Деркача з учнями Путивльського навчально-виховного об’єднання: спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (гімназії) – дошкільного навчального закладу Путивльської районної ради Сумської області та подарував закладу інтерактивну дошку.

Народний депутат узяв участь у проекті «100 запитань дорослому». Під час спілкування з учнями у форматі запитань-відповідей мова йшла зокрема про шкільні роки, про здійснення мрій та сподівань, цікавилися школярі і планами на майбутнє. Протягом діалогу Андрій Леонідович не раз наголошував, що майбутнє нашої держави залежить від сьогоднішніх школярів, яким уже через кілька років доведеться приймати важливі для країни рішення.

На завершення зустрічі директор НВО Тетяна Лепьошкіна подякувала депутату за цікаву та змістовну бесіду, а президент шкільного парламенту Анастасія Шаповалова провела посвячення гостя в почесні гімназисти.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube