Грамоти - путивлянам-рятівникам за сумлінну працю, високий професіоналізм

«Ми вшановуємо всіх тих, хто, ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності», - зазначив голова Путивльської районної ради Євген Южаков.

Посадовець висловив слова подяки за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду, сердечно побажав міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України.

Грамотами голови Путивльської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника нагороджено командира відділення 15 державної пожежно–рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області старшину служби цивільного захисту Сергія Циганка та командира відділення 15 державної пожежно–рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області старшину служби цивільного захисту Ігоря Щербакова.

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube