Євген Южаков: «Ніколи зволікати, коли опалювальний сезон не за горами»

Про те, що опалювальний сезон не за горами, тож ніколи зволікати, наголосив голова Путивльської районної ради в ході засідання колегії Путивльської районної державної адміністрації, на якій розглядалося питання щодо підготовки району до зими.

«Усі проблемні питання на Путивльщині повинні розв’язуватися позитивно в найкоротші строки. Ми спільними зусиллями створюємо комфортні умови задля навчання учнів і студентів», - зазначив Євген Іванович під час діалогу з керівниками закладів, установ та організацій району.

Звітував про підготовку галузей економіки і установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2017 років заступник голови районної державної адміністрації Михайло Биряк. Посадовець детально зупинився на проведених заходах Путивльською ЖЕК, Комунальним підприємством «Путивльміськводоканал», філією ДП «Путивльський райавтодор», закладами освіти, охорони здоров’я та культури. 

Очільник районних депутатів звернув увагу на те, що потрібно особливу увагу приділяти одиноким людям похилого віку щодо наявності у них твердого палива. Детально доповіла із зазначеного питання виконуюча обов’язки начальника УСЗН Путивльської РДА Ірина Валькова.

Голова Путивльської районної ради запропонував ретельно розглянути проблемні ділянки по кожному об’єкту, визначити строки виконання. «Депутати Путивльської районної ради готові турбуватися про населення», - акцентував Євген Іванович.  

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube