Путивльщина готується до відзначення Дня партизанської слави

З метою належної підготовки до урочистого відзначення 75–ої річниці партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни та Дня партизанської слави проведено засідання організаційного комітету. У засіданні взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій Путивльського району.

Під час засідання організаційного комітету було розглянуто та обговорено план проведення заходів, надані доручення щодо підготовки місць проведення заходів, уточнено список запрошених та учасників, забезпечення правопорядку  та безпеки при проведенні масових заходів. Передбачено у день святкування проведення заходів, як на території міста Путивль, так і у Спадщанському лісі – колисці партизанського руху на Путивльщині.

Учасники засідання надали пропозиції щодо проведення урочистих заходів у навчальних закладах, залучення мережі музеїв та об’єктів Державного історико-культурного заповідника у м.Путивлі до патріотичного виховання населення, зокрема молодого покоління.

Голова Путивльської райдержадміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга відзначив: «На сьогодні ми повинні зробити все можливе задля згуртованості громадськості, задля єднання нашої країни та формування патріотичної свідомості нації».

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков вказав, що у роки Другої світової війни Путивльщина показала приклад народного спротиву ворожій окупації, партизанський рух в Україні забезпечив вагомий внесок у загальну перемогу над нацизмом, тому ми повинні гідно вшановувати подвиг народу в минулі трагічні часи.

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube