На Путивльщині відзначили День визволення району

Минуло 73 роки від дня визволення Путивльщини від фашистської окупації і вдячні путивляни, в данину пам’яті про цю подію, зібралися на Площі Перемоги в м.Путивль для вшанування героїв - переможців Другої світової війни.

У традиційному мітингу взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники трудових колективів та навчальних закладів. На жаль, час плине і вже немає серед нас путивлян – визволителів нашого краю - Горбачова Г.Е., Калачевського Г.П., Тюлякова М.В., бійців 60 –ої армії, яка визволяла Путивльщину, тому участь у заході взяли їх діти та онуки.

Слова вдячності визволителям висловили голова Путивльської районної державної адміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга, голова організації ветеранів Путивльського району Анатолій Черепов, перший заступник міського голови Костянтин Гаврильчук, військовий комісар Путивльського районного військового комісаріату Юрій Яцина та представники молодого покоління.

На завершення мітингу вдячні путивляни поклали квіти до Вічного вогню.

Як відзначив голова Путивльської районної ради Євген Южаков, із покоління до покоління необхідно передавати спогади про минулі трагічні події Другої світової війни задля збереження миру та збереження в пам’яті про героїв – визволителів.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube