На Путивльщині вшановували підприємців

Напередодні Дня підприємця, яке відзначається в першу неділю вересня, у залі засідань Путивльської районної ради вітали представників цієї галузі.

Вітаючи з професійним святом підприємців району, голова Путивльської районної державної адміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга відзначив важливу роль підприємців у різних сферах нашого життя. «Бути підприємцем – це особливий труд, де успіх залежить від власних сил і розуму та вміння будувати бізнес. Сьогодні за підприємництвом – майбутнє, адже не секрет, що підприємці є головною рушійною силою  економіки», - зазначив Микола Іванович. 

Керуючий справами Путивльської районної ради Микола Лук’яненко у своєму виступі акцентував, що підприємництво завжди спонукало суспільство до розвитку та вдосконалення. Воно – джерело добробуту та процвітання рідного краю та України, а також підкреслив складність підприємницької діяльності і те, що свою справу розвивають найбільш енергійні, здатні пристосовуватися до нелегких умов, становлення, добиватися успіхів завдяки бажанню, зусиллям та наполегливості.

За високий професіоналізм  та сумлінну працю кращим підприємцям району були вручені грамоти голів районної ради, районної державної адміністрації та міської ради. Присутнім побажали мирного неба, міцного здоров’я, щастя, щедрої долі та вагомих здобутків, а талановиті майстри сцени своїми яскравими виступами додавали святкового настрою та позитивних емоцій.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus