Феєрверк з нагоди дня народження нашої держави у Путивлі

Пишним парадом вишиванок розпочались святкування Дня Незалежності України у Путивлі. Гостей свята на центральній площі міста вітали очільники району, бажали всім присутнім розвитку й процвітання, духовної сили, волелюбності, гідності, самоповаги, натхнення, чистоти у помислах та благородства в справах, єдності і миру.

Голова районної ради Євген Южаков вручив відзнаки «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області» Василю Кривобоку та Олені Черв’яцовій, а грамоти Путивльської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, самовіддану працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня Незалежності України - Анні Рудько, Олені Татаріновій, Олександру Гайдаренку, Петру Кадуріну, Дмитру Захарову, Світлані Бліновій, Оксані Шаровій.

Путивляни разом з посадовцями долучилися до всеукраїнського флеш-мобу «Співаймо Гімн разом» та хвилиною мовчання вшанували героїзм загиблих на Сході України.

Усі присутні мали можливість відвідати виставлені на центральній площі міста сільські подвір’я, майстер-класи народно-прикладного мистецтва й ознайомитись з самобутністю кожної місцевості району. Малеча залюбки брала участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та веселих атракціонах. Радували містян своїми неперевершеними виступами творчі колективи району. А завершили свято молодіжною дискотекою та прекрасним феєрверком з нагоди дня народження нашої незалежної України.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube