Путивльські депутати присвоїли звання «Почесний громадянин Путивльського району» Василю Кривобоку та Олені Черв’яцовій

Путивльська районна рада провела пленарне засідання сьомої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання. У його роботі взяв участь перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Під головуванням очільника Путивльської районної ради Євгена Южакова попередній розгляд питань порядку денного сьомої сесії було проведено на загальних зборах депутатів райради. Розглянули проекти рішень на засіданнях профільних постійних комісій та президії.

На початку пленарного засідання голова районної ради Євген Южаков представив нового керівника відділу «Путивльське бюро правової допомоги» Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Георгія Шатіліна та проінформував про утворення депутатської фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» районної ради у складі 3 депутатів (керівником обрано депутата Михайла Биряка, заступником – Галину Костиріну).

Депутати розглянули інформацію про проведену роботу щодо розгляду зауважень та пропозицій, висловлених на пленарному засіданні попередньої сесії. Голова районної ради Євген Южаков вказав, що Путивльська райдержадміністрація, врахувавши зауваження депутатів, надавала допомогу при підготовці документів для отримання путівки до закладів оздоровлення та відпочинку. Крім того, РДА вживає заходів з фінансування районних цільових програм відповідно до затверджених обсягів фінансування, проводить пошук коштів для ремонту прийомного відділення Путивльської центральної районної лікарні». Путивльська міська рада повідомила, що відділ реєстрації місця проживання громадян забезпечує безкоштовними бланками мешканців м. Путивль для реєстрації місця проживання громадян у зв’язку з перейменуванням вулиць та провулків.

На пленарному засіданні депутати районної ради розглянули 27 питань: затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року та внесли до нього зміни, прийняли рішення про виконання Програми економічного та соціального розвитку за підсумками І півріччя та внесли до неї зміни щодо використання коштів у сумі 200,0 тис. грн., які були надані з обласного бюджету на виконання депутатських повноважень депутату обласної ради Миколі Ільченку, про інформацію Конотопської місцевої прокуратури про стан законності на території Путивльського району, присвоїли звання «Почесний громадянин Путивльського району» Василю Кривобоку та Олені Черв’яцовій, внесли зміни до положення про звання «Почесний громадянин Путивльського району» стосовно присвоєння цього звання громадянам інших держав, затвердили районні програми правопорядку, освіти, молоді, фізичної культури та спорту і розвитку футболу.

Рішенням районної ради повернуто ІІ ступінь Рев’якинській ЗОШ, Мачулищанський НВК залишили І ступінь і ліквідували Кочерезький НВК. Прийняті також рішення із земельних питань та управління комунальною власністю.

Депутати зняли з розгляду проект програми розвитку фізичної культури і спорту в Путивльському районі на 2016 рік з причини невизначеності щодо її фінансування та не підтримали рішення щодо закриття пологового відділення Путивльської центральної районної лікарні, мотивуючи необхідністю захисту малозабезпеченої категорії населення, збереження здоров’я породіль та новонароджених дітей.

Очільник районної ради Євген Южаков, підбиваючи підсумки роботи пленарного засідання, відзначив, що депутати підтримали не всі проекти рішень, які були подані на розгляд районної ради, аргументуючи свою позицію зобов’язанням захищати інтереси територіальної громади Путивльського району, тому вони сподіваються на порозуміння та подальшу співпрацю з органами виконавчої влади району.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube