Перша річниця Дня Національної поліції України на Путивльщині

На Путивльщині відзначили професійне свято - День Національної поліції України.

Зі словами привітання виступила начальник Путивльського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Оксана Федченко. Вона зазначила, що в особового складу Путивльського відділення поліції є професійний потенціал. Колишні співробітники міліції, хто залишився на службі, вважаються співробітниками поліції, але переатестація ще триває. Служба в поліції – не важка праця, це постійна готовність виконувати будь-який наказ, це вміння відрізняти істину від брехні, це прагнення захистити невинного. Бути поліцейським – це гордість!

Грамотами голови Путивльської районної ради з нагоди святкування 1-ї річниці Дня Національної поліції України та за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення правопорядку були нагороджені: старший інспектор відділу майор поліції Світлана Сєра, інспектор відділу лейтенант поліції Владислав Черепнін.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков висловив вдячність за працю, яку виконують співробітники Путивльського відділення поліції у гарантії свободи і права, а також за рішення присвятити своє життя важкій та важливій справі - служити суспільству, протидіяти злочинності, підтримувати безпеку і порядок. В повсякденному житті путивльські поліцейські демонструють високий професіоналізм, мужність, відданість справі, присязі та службовому обов’язку.

У заходах, присвячених святкуванню професійного свята, взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Корнєв, секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов, депутати районної ради, які у своїх виступах побажали службовцям відділення успіхів у професійній діяльності, нових звершень у нелегкій, але в такій потрібній людям службі, міцного здоров’я, благополуччя в родинах та миру. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube