Юні путивляни в ювілей Конституції отримали паспорти громадян України

Учасників заходу з відзначення 20-ї річниці Основного Закону держави в Путивльському районі вітали голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга та Ігор Гуторка від районної громадської організації учасників антитерористичної операції.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков відзначив, що державне свято - День Конституції України - є всенародним святом, яке уособлює віру та прагнення українського народу побудувати незалежну, демократичну, соціальну та правову державу. Євген Іванович підкреслив, що Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, як її найвища юридична сила і ми повинні консолідувати всі зусилля органів місцевого самоврядування та виконавчої влади на створення економічно могутньої, незалежної та єдиної України.

Молодим громадянам Сергію Лучанінову та Юлії Ладигіній, яким напередодні Дня Конституції виповнилося по 16 років, вручили паспорти громадян України.

Юні вихованці навчальних закладів подарували учасникам святкового заходу свої найкращі творчі здобутки художньої самодіяльності.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube