На Путивльщині вболівають за раціональне використання природних ресурсів

З метою налагодження співпраці з представниками галузі лісового господарства в напрямку збереження лісів у Путивльському районі голова районної ради Євген Южаков провів нараду.

Представники лісових господарств доповіли, що санітарні вирубки проводилися суцільні та вибіркові: у ялинових насадженнях через масове розповсюдження стовбурових шкідників, у ясеневих та березових насадженнях через розповсюдження комлевих та кореневих гнилей та ознак заселення стовбурових шкідників.

Голови місцевих рад висловлювали стурбованість тим, що, незважаючи на численні звернення, місцевими дорогами курсують лісовози, які не тільки вивозять деревину, але й значно пошкоджують дорожнє покриття.

Під час зустрічі обговорювали питання благоустрою лісових насаджень, формування та оздоровлення лісів, вирощування нових саджанців для відновлення лісового фонду та догляду за ними. Акцентовано увагу на належному стані охорони лісів від пожеж. За результатами наради її учасники домовилися про подальшу співпрацю в напрямку збереження та раціонального використання природних ресурсів Путивльського краю.

Євген Іванович відмітив, що ліс – це могутній природний чинник, який позитивно впливає на клімат, умови формування поверхневих стоків, тому ми повинні подбати про те, як зберегти та примножити лісове багатство рідного краю.

При розгляді звернень заявникам надані аргументовані відповіді та роз’яснено порядок їх вирішення відповідно до чинного законодавства.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube