«Офіс реформ» відвідав Путивльщину

Незалежна установа «Офіс реформ», яка створена за сприяння Асоціації міст України, провела семінар щодо основних напрямів реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні.

У семінарі взяли участь очільник Путивльської районної ради Євген Южаков, голова районної державної адміністрації Микола Шульга, міський голова м. Путивль Валерій Волков, сільські голови, представники організацій та установ району.

Представники незалежної установи «Офіс реформ» Тетяна Яновська та Карен Агаджанов-Гонсалес ознайомили учасників семінару з основними напрямами реформи та децентралізації влади, зокрема щодо фінансового забезпечення об’єднаної громади, перерозподілу повноважень влади та нормативно-правової бази проведення децентралізації.

Під час обговорення питань семінару співробітники незалежної установи «Офіс реформ» надали аргументовані відповіді на численні запитання присутніх.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков відзначив, що при проведенні реформи важливо провести якісну роз’яснювальну роботу з учасниками даного процесу. І якщо вони впевняться в тому, що це проводиться заради поліпшення економічного та соціального розвитку територіальних громад, тільки тоді реформа буде всіляко підтримана задля успішного майбутнього України.

Євген Іванович висловив слова вдячності організаторам даного заходу за плідну співпрацю з місцевими органами влади району на шляху розбудови держави.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube