Путивляни вшанували пам’ять загиблих на Війні

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні на площі Перемоги міста Путивль відбувся мітинг-реквієм.

У заході взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій та установ, учнівська та студентська молодь.

Перед учасниками мітингу-реквієму виступили голова районної державної адміністрації Микола Шульга, військовий комісар Путивльського РВК Юрій Яцина, голова громадської організації «Путивльський патріотичний клуб «Фронтовичка»» Валентина Анякіна.

Очільник районної ради Євген Южаков відзначив, що із покоління до покоління необхідно передавати пам’ять про трагічні події минулої війни та спільними зусиллями боротися за мирні відносини між людьми, шанувати представників покоління ветеранів Другої світової війни, які здобули для всіх нас перемогу та зберегли наступні мирні роки.

Голова райдержадміністрації у своєму виступі зазначив: «У цей день 75 років тому розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. Швидко минають роки, усе далі в історію відходять жорстокі битви, у яких наш народ проявив героїчну мужність, усе менше залишається поруч з нами живих свідків того страшного лихоліття. І саме від нас залежить, щоб залишилася пам’ять про них, про їхні подвиги, бо без пам’яті про минуле немає майбутнього».

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до Вічного вогню, чим віддали шану всім тим, хто поклав на Вівтар Перемоги у Другій світовій війні свої життя та здоров’я.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube