На Путивльщині обговорили заходи взаємодії влади і Товариства сприяння оборони України

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу зустріч з головою Путивльської районної організації «Товариство сприяння оборони України», директором Путивльського районного спортивно-технічного клубу ТСО України Олександром Петренком.

Як проінформував Олександр Петренко, Путивльська районна організація «Товариство сприяння оборони України» є оборонно-патріотичною організацією громадян і налічує 420 членів. Її метою визнано сприяння обороні і підготовки членів товариства до праці і захисту Батьківщини. Одним з основних напрямків статутної діяльності вважається військово-патріотичне виховання молоді.

У минулому нашого Путивльського району є події, про які молодь повинна знати, є герої, котрих вона має брати за взірець. Вклад Товариства в розгром фашистської навали важко переоцінити. У непрості часи Другої світової війни за короткий термін на Україні підготували більше півтора мільйона бійців винищувальних батальйонів і народного ополчення, основою яких стали вихованці оборонного Товариства. Путивльські активісти на чолі з головою районної ради Тсоавіахіму (Товариство сприяння обороні, авіаційному та хімічному будівництву) Семеном Руднєвим організували загін, який об’єднався з загоном Сидора Ковпака, що у подальшому став могутнім партизанським з’єднанням. Почесне завдання Батьківщини виконували тсоавіахімівці на визволених територіях, розміновуючи рідну землю.

На сьогодні особлива увага приділяється учнівській молоді, адже багато викладачів предмету «Захист Вітчизни» є головами первинних шкільних організацій ТСО України. Як правило, це ентузіасти своєї справи, що, незважаючи на брак коштів, відсутність інших матеріальних заохочень, формують у підлітків світогляд патріотів України, вчать їх відрізняти правду від брехні. Інспектор практичного водіння автомототранспортних засобів Путивльського районного спортивно-технічного клубу Олександр Славко відслужив у зоні проведення антитерористичної операції, де був механіком-водієм, що є прикладом для молоді.

Товариство постійно проводить заходи, присвячені перемозі в Другій світовій війні, визволенню України від загарбників, Дню партизанської слави, Дню Збройних Сил України, інших знаменних дат у новітній історії держави. Стало традиційними проведення автопробігів, уроків мужності, зустрічей з ветеранами війни. Крім того, Путивльський районний спортивно-технічний клуб ТСО України ще й готує водіїв категорій А, А1, В, С, С1.

Євген Южаков висловив слова подяки Олександру Володимировичу за проведену ним роботу зі зміцнення матеріально-технічної бази Путивльського товариства, проведений ремонт будівлі, гаражів, тиру. Очільник районних депутатів звернув увагу на необхідність відновлення співпраці з Путивльським районним військовим комісаріатом з питання пропаганди серед населення Конституції і законів України про захист Вітчизни, підготовки призовників з військово-технічних спеціальностей. Особливу увагу потребує спілкування, співпраця з учасниками антитерористичної операції, яких перебуває у Путивльському районі на обліку 71 особа.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube