Керівництво Путивльської ради та очільники територіальних громад – про найголовніше в життєдіяльності краю

Розпочинаючи розмову з керівниками органів місцевого самоврядування Путивльщини, голова районної ради Євген Южаков насамперед звернув увагу на відповідальність посадових осіб органів виконавчої влади щодо виконання протокольного доручення за результатами роботи попереднього семінару–наради.

Зокрема вказав, що сільські ради не отримують значні кошти до своїх бюджетів, тому що не створені відповідно до чинного законодавства громадські пасовища на підпорядкованих територіях району. Відзначив, що належне функціонування електронного зв’язку в сільській місцевості надасть можливість оперативно отримувати необхідну інформацію від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У зв’язку з тим, що відділом освіти Путивльської райдержадміністрації проводяться заходи з оптимізації навчальних закладів, Євген Іванович рекомендував проводити більш дієві заходи щодо покращення матеріального стану базових навчальних закладів району. Також було вказано на необхідність забезпечення постійного контролю за організацією харчування вихованців у закладах освіти.

Керівники районних медичних закладів Світлана Семененко та Жанна Руднєва доповіли про стан медичного обслуговування сільських мешканців району. Аналізуючи стан проведення профілактичних оглядів, акцентовано увагу на необхідності організації в районі роботи обласного пересувного флюорографа та участі в цьому заході сільських рад, а головне - на пасивності людей у виїзних прийомах, що, у свою чергу, не дає змогу виявити захворювання на початковому етапі та провести якісне та своєчасне лікування. Медики висловили слова вдячності сільським головам за надання субвенцій із сільських бюджетів для фінансової підтримки районної галузі охорони здоров’я.

Щодо стану проведення оздоровчо–відпочинкової кампанії в районі інформував начальник відділу освіти Путивльської райдержадміністрації Микола Бокатов. Він розповів про організацію оздоровлення учнів у пришкільних оздоровчих таборах, роботу дитячого оздоровчого табору «Восход», а також про те, що зроблено для здешевлення та придбання оздоровчих путівок. Так, місцевими радами виділено кошти у загальній сумі 343 тис. гривень, з них: міською радою – 140 тис. гривень, сільськими радами – 203 тис. гривень.

Про чинне законодавство щодо дотримання пожежної безпеки на територіях місцевих рад району ознайомив присутніх інспектор ДПРЧ-15 Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Володимир Полозов.

Перший заступник голови Путивльської райдержадміністрації Микола Корнєв інформував про стан реалізації заходів Районної цільової соціальної програми забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016–2017 роки. Микола Іванович підкреслив, що із передбачених на реалізацію програми 450 тис. гривень від місцевих рад надійшло лише 72 тис. гривень і це не сприяє поліпшенню матеріально–технічного стану проведення рятувальних заходів на території району.

На необхідність приведення до належного санітарного стану смуг відводу автомобільних доріг на території Путивльського району вказав заступник голови Путивльської райдержадміністрації Михайло Биряк.

У своїх виступах керівники місцевих рад акцентували на невідкладному з’ясуванні питань щодо належного функціонування сільських медичних закладів, переукладенні договорів з орендарями земель сільськогосподарського призначення на більші суми орендної плати, приведенні територій, прилеглих до автомобільних доріг, до відповідних вимог, організації роботи в сільській місцевості обласного пересувного флюорографа.

Підбиваючи підсумок розмові, голова Путивльської районної ради дав протокольні доручення.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube