На Путивльщині розпочала діяльність громадська організація, що об’єднала учасників АТО

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів зустріч з представниками Путивльської районної громадської організації «Учасників бойових дій в АТО Путивльського району».

На зустрічі були присутні представники громадської організації та управління соціального захисту населення Путивльської РДА.

Як проінформував голова зазначеної ГО Ігор Гуторка, Путивльська районна громадська організація «Учасників бойових дій в АТО Путивльського району» зареєстрована 31 березня .2016року, статусу юридичної особи не має. Налічує 47 членів. Є добровільним, неприбутковим громадським об’єднанням, засновниками та членами якого є фізичні особи. Створена і діє на основі добровільності, самоврядності, вільного вибору території діяльності, рівності перед законом, відсутності майнового інтересу членів (учасників), прозорості, відкритості та

Звичайні бійці - учасники АТО - нарешті почали усвідомлювати реальне положення справ у країні: неоголошена війна швидко не скінчиться й про них особливо ніхто не збирається піклуватися. Дійсність така: державі потрібні нові мобілізовані, а між тим, додому почали повертатися перші демобілізовані зі своїми проблемами.

Головною метою діяльності Путивльської районної громадської організації «Учасників бойових дій в АТО Путивльського району» є сприяння консолідації і координації зусиль ветеранів АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, створення для них належних умов для повноцінної реабілітації, працевлаштування та повернення до нормального життя, наданню оздоровчої, медичної, психологічної та моральної допомоги членам громадської організації, у першу чергу, інвалідам АТО та сім’ям загиблих.

Євген Іванович відмітив, що дуже добре, що учасники бойових дій в антитерористичній операції, які проживають на Путивльщині, створили на основі єдності інтересів для спільної реалізації його членами своїх прав і свобод громадську організацію. Висловив думку, що потрібно вдосконалюватися і розв’язувати питання надання організації юридичного статусу. Це дозволить більш повне задоволення та захист їх законних соціальних, творчих, економічних та інших спільних інтересів. Особливо голова Путивльської районної ради звернув увагу на те, щоб члени організації більше уваги приділяли патріотичному вихованню учнівської молоді, студентів, проводили зустрічі в школах, Путивльських професійному ліцеї, педагогічному коледжі, коледжі Сумського НАУ.

Особливий акцент зроблено на налагодження тісного контакту з Путивльським районним військовим комісаріатом, щоб були прикладом для кандидатів на військову службу за контрактом та громадян, які підлягають призову на військову службу.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube