Розвиток сільських територій - на контролі у путивлян

У залі засідань Путивльської районної ради відбулася нарада керівників сільськогосподарських підприємств району з головами місцевих рад. Її провели очільник районної ради Євген Южаков та голова райдержадміністрації Микола Шульга.

Тематика наради була досить різноманітна. Так, про укладання соціально-економічних угод та їх виконання за І квартал 2016 року доповіла начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської райдержадміністрації Олена Хобленко, про технічну документацію на нормативно-грошову оцінку земельних ділянок проінформував тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу Держгеокадастру в Путивльському районі Борис Мироненко, про стан освітлення населених пунктів та утримання дорожньої мережі - заступник голови Путивльської райдержадміністрації Михайло Биряк.

Голова Путивльської районної ради відмітив, що соціально економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від налагодження ефективного соціально-економічного партнерства між сільськогосподарськими підприємствами та сільським громадами.

Євген Іванович особливу увагу зосередив на необхідності підписання соціально–економічних угод, за наявності яких є можливість успішно вирішувати численні проблеми життєдіяльності територіальних громад району. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube