На Путивльщині відзначили журналістів

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів засідання у форматі «круглого столу» з нагоди святкування Дня журналіста.

Євген Іванович нагородив грамотами за професіоналізм, творчий підхід, досягнення у роботі, відданість ідеалам свободи слова та працю заради утвердження правди і добра кореспондентів районної громадсько-політичної газети «Путивльські відомості» Володимира Ляха та Ірину Купчикову; за значний внесок у розбудову газети «Путивльські відомості» та постійну підтримку розмаїття думок у суспільстві та виданні, виховання професійних журналістських кадрів Анатолія Луговського; за значний внесок у розбудову місцевого телебачення та радіомовлення на території Путивльського району директора рекламної агенції повного циклу «Grand Release-group» Ігоря Костюченка; за значний внесок у розбудову газети «Князівський вісник» та постійну підтримку розмаїття думок у суспільстві та виданні, відданість ідеалам свободи слова та працю заради утвердження правди і добра Князівського сільського голову Ольгу Гаркавенко; за плідну багаторічну працю з редагування та видання газети «Місто Ярославни» наукового співробітника КЗ СОР «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивль» Олену Лєпьошкіну; за високий професіоналізм і творчий підхід до своїх обов’язків редактора газети Путивльського коледжу СНАУ «Колос» Світлану Сутуліну.

Також з привітальним словом звернувся до присутніх голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга і нагородив грамотою колектив районної громадсько-політичної газети «Путивльські відомості».

На заході редактор місцевого видання Тетяна Каушан оголосила підсумки проведеного літературного конкурсу «Вічна тема кохання» і привітала переможців конкурсу подарунками. Ними стали Валентина Анякіна, Галина Нерощина, Наталя Тюпіна, Анна Овчарова, Інна Ковальова.

Після офіційної частини заходу за чашкою чаю зав’язалася дружня розмова.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube