На Путивльщині відзначили журналістів

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів засідання у форматі «круглого столу» з нагоди святкування Дня журналіста.

Євген Іванович нагородив грамотами за професіоналізм, творчий підхід, досягнення у роботі, відданість ідеалам свободи слова та працю заради утвердження правди і добра кореспондентів районної громадсько-політичної газети «Путивльські відомості» Володимира Ляха та Ірину Купчикову; за значний внесок у розбудову газети «Путивльські відомості» та постійну підтримку розмаїття думок у суспільстві та виданні, виховання професійних журналістських кадрів Анатолія Луговського; за значний внесок у розбудову місцевого телебачення та радіомовлення на території Путивльського району директора рекламної агенції повного циклу «Grand Release-group» Ігоря Костюченка; за значний внесок у розбудову газети «Князівський вісник» та постійну підтримку розмаїття думок у суспільстві та виданні, відданість ідеалам свободи слова та працю заради утвердження правди і добра Князівського сільського голову Ольгу Гаркавенко; за плідну багаторічну працю з редагування та видання газети «Місто Ярославни» наукового співробітника КЗ СОР «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивль» Олену Лєпьошкіну; за високий професіоналізм і творчий підхід до своїх обов’язків редактора газети Путивльського коледжу СНАУ «Колос» Світлану Сутуліну.

Також з привітальним словом звернувся до присутніх голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга і нагородив грамотою колектив районної громадсько-політичної газети «Путивльські відомості».

На заході редактор місцевого видання Тетяна Каушан оголосила підсумки проведеного літературного конкурсу «Вічна тема кохання» і привітала переможців конкурсу подарунками. Ними стали Валентина Анякіна, Галина Нерощина, Наталя Тюпіна, Анна Овчарова, Інна Ковальова.

Після офіційної частини заходу за чашкою чаю зав’язалася дружня розмова.

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus