Путивльщина цьогоріч випустила зі школи 6 золотих і 2 срібних випускників-медалістів

Випускні вечори загальноосвітніх шкіл Путивльщини вже традиційно стали святами, які збирають сотні людей. Цьогоріч випускники, педагоги, батьки та всі охочі зібралися в актовій залі Путивльського центру позашкільної роботи.

У врочистих заходах взяли участь голова районної ради Євген Южаков, голова райдержадміністрації Микола Шульга, секретар міської ради Олександр Литвинов, начальник відділу освіти Микола Бокатов.

Цього року в районі закінчили школу 64 випускники, за сумлінне навчання та зразкову поведінку Світлана Приходько, Владислав Рижков, Катерина Романчук, Микита Убоженко, Анастасія Висоцька та Тетяна Озаренко нагороджені золотими медалями, Дмитро Токарєв та Руслан Шульга – срібними.

«Ще для одного покоління випускників розпочалося доросле життя, - сказав у своєму вітальному слові Євген Южаков. - Попереду – нові горизонти, нові знання, нові досягнення і подолання нових вершин. Бажаю всім успіху, рівної життєвої дороги, вдалих злетів і мирного неба над головою».

Випускники 2016 року – надзвичайно талановиті, вони неодноразово ставали переможцями змагань та конкурсів не тільки районних, а й обласних та Всеукраїнських. Про це говорили начальник відділу освіти Путивльської райдержадміністрації Микола Бокатов, директори загальноосвітніх міських шкіл Тетяна Корнєва та Людмила Скоробогата, класні керівники та батьки. Щирі слова вдячності прозвучали на адресу педагогів, які 11 років вели дітей Країною Знань, віддаючи учням тепло і любов. Не забули і про найближчих і найдорожчих людей – батьків.

Незважаючи на похмуру, дощову погоду в залі було сонячно і тепло від усміхнених, радісних очей дітей та дорослих.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube