Традиційний легкоатлетичний пробіг на честь Дня Перемоги відбувся у Путивлі

З нагоди вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни у Путивльському коледжі Сумського НАУ провели традиційний легкоатлетичний пробіг.

Особливістю цьогорічного заходу стало те, що для участі було запрошено представників усіх навчальних закладів міста: педагогічного коледжу, професійного ліцею, шкіл.

Урочисте відкриття відбулося на подвір’ї навчального закладу за участі першого заступника Путивльського міського голови Костянтина Гаврильчука. Директор коледжу Олександр Тельонков привітав усіх учасників пробігу, наголосив, що ми маємо пам’ятати про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

У пробігу взяло участь понад триста учасників.

На фініші, на площі Перемоги, їх зустрічали очільник Путивльської районної ради Євген Южаков та голова районної державної адміністрації Микола Шульга. Євген Іванович побажав учасникам пробігу міцного здоров’я, енергії, бадьорості та подальших перемог.

Переможці нагороджені кубками, грамотами та грошовими призами.

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube