Свято зі сльозами на очах - на Путивльщині

У місті партизанської слави відбулася урочиста хода колективів, організацій, установ району центральними вулицями та мітинг-реквієм на Площі Перемоги, присвячений 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівництво району, депутати Сумської обласної ради перед початком урочистостей поклали квіти до пам’ятника С. В. Руднєву, привітали присутніх ветеранів зі святом, бажаючи здоров’я та миру. Виступаючі висловлювали слова вдячності ветеранам, які захищали рідну землю. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув на полях бою та вже в мирний час.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков, спілкуючись з ветеранами, зазначив: «Сьогодні ми не повинні забувати тих, хто уособлює героїзм, силу духу, ратну працю, хто боровся за незалежність України. Ми, путивляни, ніколи не забудемо славетні рейди партизан-ковпаківців від Путивля до Карпат. Наша вдячна пам’ять назавжди вкарбована в історію держави. Без перебільшення, складний час переживає наша держава і сьогодні. Необхідно зробити все можливе, щоб зберегти єдність нашого народу і цілісність України. Цей історичний іспит на нашу духовну і державну міць ми зобов’язані скласти і з честю витримати в ім’я наших дітей та онуків, заради процвітання нашої Вітчизни!».

Ветерани, їхні рідні разом з керівниками району поклали квіти до Вічного вогню на Площі Перемоги. Після мітингу біля ветеранів зібралися школярі та молодь, які принесли квіти. Керівництво району провело традиційну зустріч з ветеранами за святковим обідом.

В усіх населених пунктах Путивльщини також відбулося покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних місць, обелісків, пов’язаних з датами Другої світової війни.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube