Дороги – життєдайні артерії району

При голові Путивльської районної ради відбулася нарада з питань визначення балансоутримувача та експлуатаційного утримання автодороги «Путивль-Спадщанський ліс» та ремонту автопавільйону «Ширяєве» на автодорозі Путивль – Линове – Нова Слобода.

Голова районної ради Євген Южаков на початку наради ознайомив  присутніх з тим, що на сьогодні є невирішеною проблема утримання в належному стані частини під’їзної дороги до Музею партизанської слави, Музею зброї та військової техніки у Спадщанському лісі, гордості Путивльщини. Були неодноразові звернення до служби автомобільних доріг у Сумській області, але одержано формальні відписки.

Начальник відділу Держгеокадастру в Путивльському районі Сумської області Наталія Шумна підтвердила необхідність втручання обласної влади для допомоги у вирішенні зазначеного питання, а саме необхідності сприяння передачі ділянки автодороги «Путивль-Спадщанський ліс» на баланс філії «Путивльський райавтодор», що дасть змогу її якісного і своєчасного обслуговування.

Очільник районної ради зазначив, що всі ми є патріотами свого краю, а тому повинні утримувати в належному стані дороги, їх узбіччя, зупинки для того, щоб створювати комфортні умови для місцевих жителів та гостей нашого краю. «Питання, що виникають взимку: розчистка снігу, запобігання ожеледиці тощо - потрібно вирішувати влітку, - акцентував Євген Іванович».

Голови сільських рад, які були присутні на нараді, надали свої згоди щодо співфінансування зазначених проектів за умови юридичного та інформаційного сприяння з боку Путивльської районної державної адміністрації та філії «Путивльський райавтодор».  

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube