«Ваша мужність при ліквідації аварії на ЧАЕС – це подвиг заради людства», - Євген Южаков

На цьому наголосив голова Путивльської районної ради в ході мітингу-реквієму з нагоди річниці з дня техногенної катастрофи.

26 квітня виповнилося 30 років аварії на Чорнобильській АЕС, після якої почалася багаторічна боротьба  з ліквідацією її наслідків. 

У цей день з нагоди чергової річниці трагедії на Путивльщині вшанувати ліквідаторів аварії на ЧАЕС прийшли мешканці міста, духовенство, учнівська молодь.

Слова вдячності до ліквідаторів аварії звучали і від голови Путивльської районної ради Євгена Южакова, і від голови Путивльської районної державної адміністрації Миколи Шульги, і від першого заступника Путивльського міського голови Костянтина Гаврильчука.  Представники влади наголошували на взаємодопомозі, чуйності, людяності, які кожен з нас повинен проявити до ліквідаторів та потерпілих, а влада завжди допомагатиме у вирішенні проблем чорнобильців. Посадовці вручили членам громадської організації «Чорнобильці Путивльщини» грамоти та пам’ятні медалі.

Була урочисто відкрита каплиця на честь ікони «Чорнобильський спас», яка служитиме видимим увіковіченням пам’яті усіх ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube