Путивльська районна рада провела семінар-нараду для очільників місцевих рад

У Путивльській  районній раді проведено семінар-нараду для міського та сільських голів з актуальних питань територіальних громад району.

Проводячи детальний аналіз виконання його доручень Євген Іванович відзначив плідну співпрацю сільських рад у вирішенні питань фінансової підтримки соціальних служб та ветеранських організацій району, їх участь у реалізації проектів на територіях місцевих рад за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Сумської області та державного фонду регіонального розвитку.

Очільник депутатів зосередив увагу на надання дієвої допомоги у вирішенні питання щодо сплати до місцевих бюджетів орендної плати за використання земельних ділянок державної власності, на яких випасається худоба, та на забезпечення належного функціонування мережі електронного зв’язку із сільськими радами.

Про стан надання освітніх послуг мешканцям району інформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Бокатов. Він зазначив, що на території району створені умови для надання освітніх послуг відповідно до чинного законодавства в галузі освіти. Ознайомлюючи учасників заходу з проблемними питаннями розвитку освіти, звернув увагу на необхідність проведення заходів щодо оптимізації мережі навчальних закладів та організацію навчання дітей з особливими освітніми проблемами, які прибудуть до району після реорганізації спеціальних шкіл-інтернатів.

Завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Любов Рибкіна доповіла про підготовку до оздоровлення дітей в літній період 2016 року. Висловила сподівання, що місцеві ради району будуть всіляко сприяти у фінансовій підтримці оздоровчої кампанії, долучаться до придбання путівок для дітей, які проживають на територіях відповідних рад.

Директор дитячого оздоровчого табору «Восход» Геннадій Горбовцов ознайомив з порядком придбання путівок, їх вартістю та можливостями здешевлення.

Про організацію заходів цивільного захисту та пожежної безпеки органами місцевого самоврядування та шляхи вирішення проблемних питань щодо забезпечення громадської безпеки та гасіння пожеж розповів начальник Путивльського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Богдан Ількун.

З питання проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста на території району доповіла патронажна сестра Путивльської районної організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Худайкулова.

Очільники місцевих рад обмінялися досвідом роботи щодо вирішення питань по забезпеченню належного функціонування територіальних громад.

Голова Путивльської райдержадміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга в ході обговорення звернув увагу сільських голів на проведення роботи щодо забезпечення функціональної спроможності сільських пожежних підрозділів та на необхідності внесення змін до відповідної районної цільової програми з пожежної безпеки.

Підводячи підсумок семінару-наради голова Путивльської районної ради Євген Южаков надав протокольні доручення щодо проведення заходів з покращення матеріального стану базових навчальних закладів, визначення навчальних закладів, у яких будуть продовжувати навчання учні після реорганізації спеціальних шкіл-інтернатів, з перевірки стану харчування учнів, забезпечення належного контролю за підвозом дітей до місць навчання, забезпечення пожежної безпеки на території району.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube