На Путивльщині районна влада переймається проблемою забезпечення житлом лікарів

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу нараду з питання забезпечення житлом лікарів.

Очільник районної ради наголосив: «Невжиття заходів для кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я може призвести до повного руйнування системи організації надання медичної допомоги населенню та її відсутності в подальшому. Враховуючи, що охорона здоров’я частково впливає на такі результативні демографічні показники, як смертність та народжуваність населення, шляхом надання медичної допомоги, забезпечення медичних закладів кадрами через посередництво забезпечення житлом матиме позитивний вплив і на демографічну ситуацію».

«На даний час, - зазначила головний лікар Путивльської центральної районної лікарні Світлана Семененко, - на виконання районної програми забезпечення житлом лікарів виготовлена проектно-кошторисна документація для реконструкції будівлі колишнього терапевтичного відділення лікарні під житловий будинок. Наразі з’ясовується питання приведення у відповідність комунікацій з газо- , водо- та електропостачання».

Євген Іванович, підбиваючи підсумки наради, надав ряд протокольних доручень та залишив це питання на особистому контролі.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube