Екологічна акція під егідою Путивльської районної ради

За ініціативи голови Путивльської районної ради Євгена Южакова та директора ДП «Агролісгосп» Андрія Вороніна висаджено саджанці сосни на землях, відведених під лісові насадження. Участь у заході взяли працівники виконавчого апарату районної ради та «Агролісгоспу» на чолі з їх керівниками.

Початку екологічної акції передувала копітка робота. Працівники «Агролісгоспу» заздалегідь підготували необхідний спеціальний інструмент та інвентар і тендітні саджанці сосни, спеціальний агротехнічний розчин та провели розмітку місця посадки лісових культур.

Головний лісничий «Агролісгоспу» Віталій Подшивайлов детально проінструктував щодо технологічних вимог до посадки саджанців та вказав: «Життя маленьких саджанців у ваших людських руках, від того, як ви дбайливо їх посадите, залежатиме майбутнє цього лісового масиву».

Учасники акції жваво приступили до роботи і за деякий проміжок часу працівники насолоджувалися результатами своєї праці: рівними рядами маленьких та беззахисних саджанців і сподіваннями, що з кожного виросте велетенська сосна - і тут згодом знайде свій прихисток лісова дичина, і ліс буде жити своїм, тільки йому відомим життям.

Згадалося, коли недбайливі господарі нищили ліси. На щастя. справдилися сподівання людей на те, що прийде час їх відновлювати. Усі були стомлені, але раділи з причетності до того, що вони це зробили для майбутніх поколінь. Усім учасникам екологічної акції було приємно на душі – вони разом посадили майже гектар лісу.

Підбиваючи підсумки екологічного заходу голова Путивльської районної ради Євген Южаков висловив слова вдячності всім її учасникам та директору ДП «Агролісгосп» Андрію Вороніну і відзначив: «Ми спільними зусиллями зробили важливу та корисну справу не так для себе, як для майбутніх поколінь. А попереду не менш важлива справа: навчити людей бережно ставитися до лісу та життя, яке в ньому вирує».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube