Виїзна нарада у селі Червоне Озеро, яке потребує медичних працівників

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів виїзну нараду в Червоноозерській сільській раді за участі сільського голови Сергія Солом’янника та головного лікаря новоствореного комунального закладу Путивльської районної ради «Путивльський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жанни Руднєвої.

На порядку денному – функціонування сільських фельдшерських пунктів. На території сільської ради знаходяться два фельдшерські пункти, але населення не отримує належної медичної допомоги у зв’язку з відсутністю фельдшерів.

У ході наради Євген Іванович наголосив: «Серед жителів сільради є і пенсіонери, і поодинокі люди, тому найважливіше завдання – надати мешканцям належну медичну допомогу. Дану проблему головний лікар і сільський голова повинні вирішувати спільно».

За підсумками наради було вирішено звернутися до адміністрації Глухівського медичного училища щодо можливості працевлаштування фельдшерів після завершення навчання у медустановах Червоноозерської сільської ради.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube