Формування спроможної об’єднаної (укрупненої) Путивльської територіальної громади

З цього питання голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів нараду, зазначивши, що воно є дуже важливим і актуальним.

Начальник управління економічного та агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації Сергій Літвінов проінформував про те, що протягом 2015 року були зроблені спроби щодо формування у Путивльському районі об’єднаних громад.Ініціаторами створення таких громад стали Путивльська міська, Новослобідська, Князівська, Руднєвська, Рев’якинська сільські ради. Робочою групою з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Путивльського району було підтримано створення в районі однієї Путивльської міської об’єднаної територіальної громади.

Заступник голови профільної постійної комісії Путивльської районної ради Анатолій Яковлев сказав: «Упевнений, що треба формувати одну спроможну об’єднану Путивльську територіальну громаду, до складу якої повинні війти міська і всі 23 сільські ради. Створення об’єднаних громад на базі Новослобідської, Князівської, Руднєвської та Рев’якинської сільських рад буде недоцільним».

Секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов надав роз’яснення щодо формування однієї об’єднаної Путивльської територіальної громади.

Путивльський міський голова Валерій Волков зауважив, що здійснення постійної фінансової підтримки через районні бюджети нечисельних територіальних громад з використанням системи дотації вирівнювання є обтяжливим для державного бюджету та стримує розвиток малих міст, таких як м. Путивль.

Голова Путивльської районної державної адміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга зауважив, що вважає доцільним на базі Путивльської міської та 23 сільських рад Путивльського району сформувати одну спроможну об’єднану Путивльську територіальну громаду.

Резюмуючи всі висловлені пропозиції, голова Путивльської районної ради звернув увагу на здійснення ретельного аналізу щодо формування спроможних об’єднаних територіальних громад на території Путивльського району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2016, 13:47

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube