Змагалися депутати місцевих рад Путивльщини

За ініціативи, організаційній та фінансовій підтримці голови Путивльської районної ради Євгена Южакова проведено районну спартакіаду серед депутатів місцевих рад Путивльщини.

Урочисте відкриття заходу відбулося у спортивній залі вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж ім. С. В. Руднєва». Учасників привітали члени організаційного комітету з підготовки та проведення районної спартакіади, а аматори сцени Путивльського районного будинку культури подарували свої найкращі доробки художньої самодіяльності.

Участь у районній спартакіаді взяли 18 команд депутатів місцевих рад району. Спортивні змагання проходили з 5 видів спорту: волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Відповідно до Положення про проведення районної спартакіади серед депутатів місцевих рад Путивльського району за підсумками спортивних змагань головною суддівською колегією районної спартакіади були визнані команди переможці у всіх видах спорту та у загальнокомандній першості.

Переможцями у спортивних змаганнях визнані команди депутатів відповідно: з шашок – В’язенської, Князівської та Козачанської сільських рад, з шахів – Путивльської районної, Линівської та Бунякинської сільських рад, з настільного тенісу - Сафонівської сільської, Путивльської районної та Ревякинської сільської рад, з волейболу – Путивльської міської та Путивльської районної рад, з футзалу - Путивльської міської та Путивльської районної рад.

Команда депутатів Путивльської районної ради визнала своїм найкращим спортсменом свого колегу В’ячеслава Коленкова.

У загальнокомандній першості районної спартакіади серед депутатів місцевих рад Путивльського району переможцями визнана команда народних обранців Путивльської районної, друге місце –Путивльської міської, а третє місце –Чорнобривкинської сільської рад.

Переможці та призери районної спартакіади з різних видів спорту отримали грамоти, а переможці та призери у загальнокомандній першості – грамоти та кубки, які їм вручили голова постійної комісії районної ради Олексій Фесенко, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Корнєв, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Лук’яненко, депутат районної ради Михайло Биряк, голова Путивльської районної організації кооперативно–профспілкового фізкультурно–спортивного товариства «Колос» Віктор Осадчий, керівник гуртка Путивльської дитячо-юнацької спортивної школи Ігор Обелець,

Підбиваючи підсумки районної спартакіади, очільник місцевих депутатів Євген Южаков відзначив: «Районна спартакіада завершилася, але районне спортивне свято депутати місцевих рад повинні продовжити на територіях міської та сільських рад з метою залучення мешканців району, зокрема молодь до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганді здорового способу життя. Це було основною метою районної спартакіади».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube