Лікування путивлян з хронічною нирковою недостатністю – уже найближча перспектива

Про це стверджує голова Путивльської районної ради, проводячи нараду щодо стану укладання договорів з передачі міжбюджетних трансфертів на медичну допомогу хворим з хронічною нирковою недостатністю.

А розпочав нараду Євген Іванович з інформації про ситуацію, що склалася з укладанням договорів при передачі міжбюджетних трансфертів на медичну допомогу хворим з хронічною нирковою недостатністю. Він зазначив, що на профільній постійній комісії зазначене питання розглядалося, але на даний час позитивний результат відсутній. Очільник районних депутатів звернув увагу присутніх на те, що від хвороб ніхто не застрахований і допомога такій категорії населення повинна стати пріоритетом роботи влади всіх рівнів.

Головний лікар комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Центральна районна лікарня» Світлана Семененко доповіла про те, що нині на лікуванні в Глухівській лікарні знаходяться дві особи та ще одна готує документи на гемодіаліз. Усі вони мешканці м. Путивль. Світлана Володимирівна зауважила, що вибір місця лікування в м. Глухів хворих більше влаштовує, аніж в обласному центрі. Це пов’язано з матеріальними, часовими та фізичними проблемами, що виникають при пересуванні.

Учасники заходу були одностайними в тому, що лікарняний заклад м. Глухова необхідно підтримувати. І лише складна ситуація щодо наповнення районного бюджету не дозволяє зробити це терміново.

Після наради було надано протокольні доручення щодо забезпечення фінансування закладу медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю в м. Глухів та підготовки і подання відповідних матеріалів на розгляд постійної комісії районної ради та пленарного засідання шостої сесії районної ради.

Останнє оновлення на Середа, 30 березня 2016, 08:47

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube