Путивльські самоврядовці вважають своїм першочерговим завданням допомогу учасникам АТО та їхнім родинам

На допомозі учасникам АТО та їхнім родинам акцентував увагу голова Путивльської районної ради Євген Южаков під час семінару-наради з головами міської та сільських рад щодо вирішення актуальних питань.

«З усіх проблемних питань потрібна тісна співпраця міського та сільських голів, громади та представників Путивльського районного військового комісаріату, - зауважив Євген Іванович стосовно призову громадян України на сторокову військову службу та призову за контрактом. - Тільки при такій співпраці стане можливим позитивний результат».

Очільник путивльських депутатів зазначив, що подібні зустрічі є необхідними, адже під час них можна обговорити проблеми, претензії та внести пропозиції для з’ясування та поліпшення ситуації.

Голова Путивльської районної ради сказав, вислухавши голів сільських рад щодо проблемних питань: «Сьогодні час змін, законодавча база постійно змінюється, тому будьте обізнані, адже незнання законів не звільняє вас від відповідальності. Для реалізації багатьох завдань ви, як керівники територіальних громад, повинні докласти максимум зусиль для об’єднання всіх членів громади, бо тільки в єдності і злагоді можна розв’язати складні господарські питання».

Керівники органів місцевого самоврядування поділилися своїми пропозиціями щодо вирішення у населених пунктах району актуальних проблем сьогодення.

За підсумками семінар-наради були намічені основні завдання співпраці районної влади з громадами району.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube