Соціальні служби стають ближчими до людей

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу нараду з питання створення єдиного центру надання соціальних послуг населенню району в приміщенні корпусу № 2 Путивльського коледжу Сумського НАУ.

До обговорення приєдналися голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, голова профільної постійної комісії районної ради Іван Третяков, директор Путивльського коледжу Сумського НАУ Олександр Тельонков та керівники соціальних установ.

«Створюючи єдиний центр надання соціальних послуг, ми, у першу чергу, думаємо про людей, які потребують соціальної допомоги. З огляду на те, що кількість людей, які звертаються за допомогою, істотно зросла, це завдання видається більш ніж актуальним», - наголосив Євген Іванович.

Начальник управління соціального захисту населення  Путивльської РДА Світлана Куртова зауважила, що у своїй роботі соціальним працівникам часто доводиться співпрацювати зі своїми колегами, відповідальними за надання інших соціальних послуг.

 Усі присутні прийшли до спільного висновку -  концентрування  соціальних служб в одному приміщенні не тільки значно полегшить завдання працівників, а й зробить соціальні служби ближчими до людей, менш забюрократизованими і більш дієвими. 

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube