Має бути консолідація зусиль задля вирішення нагальних питань розвитку району

Саме на цьому наголосив голова Путивльської районної ради Євген Южаков під час пленарного засідання п’ятої сесії.

Розпочинаючи роботу Євген Іванович вручив грамоти головам сільських рад, які стали переможцями рейтингової оцінки діяльності за 2015 рік. Посадовець оголосив про проведення поіменного голосування та про утворення депутатської фракції.

Слово було надано для оголошення депутатських запитів щодо ремонту автобусної зупинки побіля с.Князівка і щодо проведення перевірки на використання земельних ділянок в межах Волокитинської сільської ради. Депутати підтримали  депутатські запити та направили їх до відповідних виконавців.

До порядку денного були внесені важливі питання життєзабезпечення територіальних громад та бюджетних установ району.

Попередньо на спільному засіданні президії та постійних комісій районної ради депутати детально розглянули та погодили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

Голова Путивльської районної ради особливу увагу загострив на проведенні діяльності з дітьми та молоддю в навчальних закладах щодо упередження правопорушень. Надав пропозиції щодо розширення заходів з туризму на території Путивльського району та залучення до них молодих ініціативних людей.

Депутати піднімали питання про підвезення учнів до загальноосвітніх закладів, про доступ учнів сільських шкіл до мережі Інтернет, про харчування дітей у навчальних закладах та відновлення діяльності фельдшерського пункту.

Депутат Сумської обласної ради Галина Меньшова звернулася до присутніх щодо об’єднання зусиль з метою вирішення питань кожного громадянина району. «Депутати різних рівнів незалежно від політичних поглядів не повинні стояти осторонь життя громад», - зазначила Галина Павлівна.

Усі питання розглянуто депутатами Путивльської районної ради та прийнято відповідні рішення.

«Своїми голосами ми вирішуємо актуальні питання життєдіяльності мешканців нашого району. Наші зусилля спрямовані на покращення добробуту кожного громадянина», - акцентував Євген Іванович, підводячи підсумки засідання.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube