Путивляни взялися за порятунок ріки Сейм

Екологічному стану ріки Сейм, її берегів і охороні від браконьєрів, що виловлюють рибу, було присвячено нараду, яку провів голова Путивльської районної ради Євген Южаков.

Як тільки не називають свою улюблену річку путивляни: і перлиною, і родзинкою краю, і діамантом. Ось тільки діамант цей доки не отримав гідну огранку. Необхідність робити в цьому напрямі якісь кроки розуміють не лише на місцевому рівні, але і в області. Тому на запрошення про участь у нараді, присвяченій очищенню Сейму, відгукнувся головний державний інспектор Державної екологічної інспекції у Сумській області Сергій Прокопенко.

Він висловив своє бачення проблеми очищення річки і відповів на запитання представників громадськості Путивльщини про роботу позаштатних інспекторів. На сьогодні їх чотири.

Громадська організація «Чистий Сейм» запропонувала кандидатури 12 небайдужих путивлян, які готові виконувати функції охорони річки від браконьєрів та інші. Сергій Миколайович відзначив, що не бачить перешкод цьому.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков ознайомив присутніх з листом Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації, у якому мова йде про недоцільність випуску малька білого амура в Сейм. Євген Іванович пообіцяв з’ясувати причини такого рішення і домогтися його перегляду. На завершення наради очільник району надав ряд протокольних доручень щодо розпаювання ділянок землі, які знаходяться поряд з переливними греблями та рекомендації розробки районної програми поліпшення екологічного стану в районі.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube