Підбито підсумки діяльності закладів культури Путивльщини

У Путивльському районному будинку культури відбулася підсумкова нарада культурно-освітніх закладів Путивльського району, у якій взяв участь голова Путивльської районної ради Євген Южаков.

Євген Іванович урочисто вручив грамоту управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Ніні Черняковій за підтримку аматорської творчості та особистий вклад у розвиток культури на селі.

Підсумки роботи закладів культури за 2015 рік підбила директор Путивльського районного будинку культури Ірина Сахарова. Про підвищення іміджу сучасної бібліотеки та організації бібліотечного обслуговування населення інформувала директор районної централізованої бібліотечної системи Антоніна Журавська. Досвідом роботи щодо розвитку культури на території Князівської сільської ради поділилася з присутніми Князівський сільський голова Ольга Гаркавенко.

Підбиваючи підсумки засідання, начальник відділу культури Путивльської районної державної адміністрації Світлана Давидова намітила основні завдання розвитку культури і мистецтва в районі на 2016 рік.

Останнє оновлення на Четвер, 03 березня 2016, 15:41

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube