Здоровий спосіб життя стає все популярнішим на Путивльщині - і не просто данина моді

За ініціативи районної спортивної громадської організації «Федерація футболу Путивльщини» в Путивльському районному будинку культури відбулося урочисте підбиття підсумків футбольного сезону 2015 року.

«Сьогодні здоровий спосіб життя стає все популярнішим на Путивльщині, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров’я», - наголосив голова Путивльської районної ради, голова районної спортивної громадської організації «Федерація футболу Путивльщини» Євген Южаков. Євген Іванович зазначив, що Путивльський край має гарні футбольні традиції, на яких зростають юні спортивні таланти, які вже зараз мають значні успіхи у цьому виді спорту.

Очільник району вручив грамоти від Федерації футболу Путивльщини за вагомий внесок у розвиток та популяризацію футболу в Путивльському районі Василю Климцю, Богдану Маланюку, Миколі Свердлікову, за активну участь у розвитку та популяризацію футболу Юрію Нечипоренку, Владиславу Однодворцю.

Як футбольну надію Путивльщини відзначено Олега Циганка, Вадима Третяка, Інну Пилипенко, Євгена Третяка, Євгена Татарінова, Дар’ю Бітюцьку, Христину Мозгову, Дмитра Конопльова, Арсена Гурєєва, Іллю Малика, Софію Симкович.

Грамоти Путивльської районної ради отримали Владислав Хрипунов, Микола Висоцький як футбольна надія Путивльщини, Олександр Набока, Олександр Радін та родина Гурєєвих - за вагомий внесок у розвиток та популяризацію футболу в Путивльському районі, Борис Кравцов - за виховання та підготовку онука Олексія Хобленка, гравця юнацької та молодіжної збірної України з футболу, Юрій Тимошенко за особистий внесок у розвиток футболу серед сільського населення, Борис Скляров, депутат Путивльської районної ради, за меценатство, а також учасники турніру «Сейм-ліга імені Анатолія Васильєва» та провідні гравці футбольних команд району.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube